Voor jou

Onderwijs

Zorg & Welzijn

Podium de Flux

Home Vrije tijd Onderwijs Zorg & Welzijn Podium de Flux

Samen leggen we de basis

voor een leven vol cultuur

FluXus in het onderwijs

SAMEN VOOR CULTUUREDUCATIE IN ZAANSTAD!

Welkom bij team onderwijs! Wij zijn er voor iedereen die werkt aan cultuureducatie in Zaanstad, zoals leerkrachten, docenten, cultuurmakers en -instellingen en gemeenten. Samen bouwen we aan een toekomst waarin ieder Zaans kind een eigen culturele loopbaan vorm kan geven.

Wij adviseren scholen en cultuurmakers, verbinden hen in samenwerkingsprojecten en we vergroten hun kennis door trends en ontwikkelingen te duiden en te delen. Zo maken we samen cultuureducatie waar je blij van wordt!

CULTUUR IN DE BUURT

Wil jij ontdekken welke cultuurmakers en culturele instellingen er bij jou om de hoek zijn? Binnenkort vind je hier een kaart met alle cultuurpartners in Zaanstad en omstreken!  Of bekijk nu alvast al het aanbod voor scholen van onze culturele partners!

bekijk cultuuraanbod

NU BIJ TEAM ONDERWIJS

Dit is team onderwijs

Dirk Beets

dbeets@Fluxus.nl

Maaike Haas

mhaas@fluxus.nl

Maartje Dijkstra

mdijkstra@fluxus.nl

Els van Alfen

evalfen@fluxus.nl

Marijke van de Haterd

mvdhaterd@fluxus.nl

Nicole Zijlemaker

nzijlemaker@fluxus.nl

Daniëlla Lemmens

dlemmens@fluxus.nl

Madeleine van Breda

mvbreda@fluxus.nl

Onze Plannen & Resultaten

CmK Projectplan 'Inclusief alles...'

Overige belangrijke documentatie