Home » Cursussen » Viltatelier (Ambrosia Naturals)

Viltatelier (Ambrosia Naturals)

Docent: Ambrosia Naturals, viltdocent (wol- viltworkshops )

Doelgroep

Jongeren (12+)
Kinderen (t/m 12 jaar)
Volwassenen

Niveau

Beginner
Iets gevorderd

Waar

Zaandam Verkadefabriek

Vilten is een eeuwenoude ambacht waarbij je van schapenwol, water en zeep prachtige creaties kunt maken. In dit atelier kun je alles leren over deze ambacht en leer je de basistechnieken van het nat vilten. We gaan samen experimenteren met de verschillende soorten wol in prachtige kleuren. Met behulp van water en zeep gaan wij de prachtigste creaties maken!

Ambrosia Naturals Viltatelier biedt cursussen en workshops aan voor de leeftijd vanaf 6 jaar tot 99 jaar! Het aanbod en de mogelijkheden zijn groot. Je kunt bijvoorbeeld stenen vilten, vogelhuisjes vilten, sierraden of een trendy tas!

Tijdens de vilt workshops leer je de basistechniek van het nat vilten en gaan we dieper in op bepaalde technieken. Je zult versteld staan wat je allemaal van wol kunt maken!

Kijk onder Ambrosia Naturals viltatelier voor het totale aanbod!

Interesse in een viltcursus maar wordt er op dit moment niks aangeboden? Neem dan contact met mij op voor de mogelijkheden.

Contact met docent

Contact met docent

Ervaringen

Geen reviews beschikbaar

Deel je ervaring

Ambrosia Naturals, viltdocent (wol- viltworkshops )

Mijn aanbod

Mijn naam is Amber Paans en ik heb mij door de jaren heen gespecialiseerd in de ambacht van het vilten van schapenwol. Het proces van een los plukje wol dat na verwerking een mooi lapje stof wordt, is zo fascinerend! Graag neem ik jong en oud mee in dit prachtige viltproces om zo mijn passie voor vilt te kunnen delen!

Ik geef workshops in wol-vilten met de nat- vilttechniek maar ook voor naaldvilten of droogvilten kunt u bij mij terecht.

Info

Specialisme

  • Wol vilten, kinderworkshops, viltworkshops, natvilten, droogvilten, naaldvilten, ambacht.

Contact docent

Viltworkshop vilt-cafe bij Ambrosia Naturals

Een vraag of suggestie?

Mail ons via onderstaand formulier.

Of bel ons

Voor vragen over ...

FluXus algemeen Klantenservice 075 655 35 50
Voor jou (Vrije tijd) Klantenservice 075 635 61 11
Onderwijs Madeleine en Els 075 655 35 55
Zorg & Welzijn Gerard Lommerse 06 215 37 848
Podium de Flux FluXus