Op elke maandagmiddag vanaf 16 januari 2023 is Marijke Habernickel van de Saense School voor Beeldende Kunst aanwezig in lokaal 11 om u te helpen.
Ben je geïnteresseerd in schilderen of tekenen? Wil je experimenteren of wil je meer weten over acryl of andere materialen? Spelen met kleur en vorm? Of loop je vast met een werk?
Maandagmiddag van 13.00 uur tot 15.00 uur
elke maandagmiddag
€.25,- per les of een rittenkaart voor 8 lessen €.175,-
Geen reviews beschikbaar
Ik ben mijn artistieke carrière pas op latere leeftijd begonnen. Als jong meisje wilde ik al naar de Academie voor Beeldende Kunst. Helaas stierf mijn vader toen ik nog jong was en was er gewoon geen geld voor. Eenmaal op de Academie miste ik diepgang. Daarom heb ik de Saense School voor Beeldende Kunst opgericht. Nieuwsgierig naar materialen en hun mogelijkheden heb ik mij gespecialiseerd door het volgen van diverse opleidingen in het toepassen van allerlei technieken en stijlen. Dit verwerk ik in al mijn lessen, zodat voor elke leerling een programma op maat kan worden opgesteld.