Deze meivakantie (van 24 april t/m 5 mei) is er weer een Zaanse Experience! FluXus organiseert verschillende kunst- en cultuuractiviteiten.
Tijdens de Zaanse Lente Experience kunnen kinderen van 6 tot en met 17 jaar gratis meedoen met sport-, spel-, cultuur-, muziek- en lifestyle activiteiten op verschillende locaties in de Zaanstreek. Daarnaast is er een Special Experience voor kinderen met en zonder een verstandelijke en/of lichamelijke beperking en een Zaanse Mini experience voor kinderen van 3 tot 5 jaar. FluXus is er ook weer bij met verschillende creatieve workshops!
bekijk het programma hier, op de website van Sportbedrijf Zaanstad. Op donderdag 27 april Koningsdag zijn er geen activiteiten.
Vooraf aanmelden is niet nodig. Let op: wél voor de Mini Experience en de Special Experience. Bij aankomst worden op basis van de leeftijd groepjes gemaakt, in deze groepjes gaan de kinderen langs alle activiteiten en workshops.
Vragen over deelname aan de Zaanse Experience? Neem contact op met de afdeling sportstimulering: 075-65 399 70 of sportstimulering@sportbedrijfzaanstad.nl
02.07.2023
Als ‘toetje’ op amateurkunstmaand Iktoon is er op zondag 2 juli weer Gluren bij de Buren, het allerleukste gratis huiskamer- en tuinfestival van Zaanstad!
02.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand Iktoon vindt van 2 tot en met 10 juni ZaanPride 2023 plaats, met tal van activiteiten door heel Zaanstad!
04.11.2023
Roots aan de Zaan is op 4 november terug in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool! Dit keer met de Britse singer-songwriter Katie Spencer en jong talent Iona Lane.
23.03.2024
Op zaterdagavond 23 maart speelt Sara Milonovich en haar band Daisycutter bij Roots aan de Zaan. Een band om u tegen te zeggen! Zij spelen een eclectische mix van indie roots-rock met een altcountry rafelrand, een vleug bluegrass, en politiek geladen teksten.