Tijd: 13.30-14.00 uur en 14.15-14.45 uur
Locatie: Lokaal 5, FluXus Verkadefabriek (Westzijde 168)
Jeugdtheaterschool Theater MUS geeft een open musicalles. Lekker samen dansen, zingen en acteren of gewoon meekijken vanaf de kant. Alles mag!
Theater MUS is dè jeugdtheaterschool van de Zaanstreek onder leiding van Barbera de Bruijn en Eszter Triz. Hier kun je met plezier leren acteren, dansen en zingen. Met als doel: jouw talent ontwikkelen en laten zien.
Door de anderhalve meter-maatregelen is het aantal plekken per activiteit beperkt. Reserveren wordt aangeraden. Op de dag zelf aan de deur inschrijven kan ook voor zover er nog plaats is.
Stuur een e-mail naar klantenservice@fluxus.nl.
Noem je naam, de activiteit en het tijdstip waarvoor je je wil inschrijven!
13.05.2023
Bij Roots aan de Zaan in de Pasveerzaal: Stephanie Struijk! Zij schrijft persoonlijke verhaaltjes in liedjes en slaat met haar in 2021 verschenen album Fijn Zo weer een nieuw hoofdstuk open in het Nederlands.
23.03.2024
Op zaterdagavond 23 maart speelt Sara Milonovich en haar band Daisycutter bij Roots aan de Zaan. Een band om u tegen te zeggen! Zij spelen een eclectische mix van indie roots-rock met een altcountry rafelrand, een vleug bluegrass, en politiek geladen teksten.
22.04.2023
Eén van de grootheden van de Ierse folk begon zijn muzikale reis met Sweeney’s Men in de jaren zestig, een band die destijds de traditionele folk eigentijds maakte. Hij treedt op in de Pasveerzaal in Fluxus.
31.03.2023
Er is weer open podium in de Groote Weiver in Wormerveer! Wil jij komen optreden? Geef je dan uiterlijk 22 maart op.