‘Ik zal je zeggen waar het op staat!’
Korte indringende voorstellingen van de meest gevorderde leerlingen van de Zaanse Theaterschool. Elk van de drie voorstellingen bestaat uit vijf uitdagende solo’s van jongeren.
In de voorstelling van 16.30 uur zijn de volgende solo’s te zien:
Fien speelt WAAROM?
Yara speelt Krul
Joshua speelt De Valreep
Beaudine speelt Het is okey
In de voorstelling van 18.30 uur zijn de volgende solo’s te zien:
Esther speelt Janus
Hayley speelt Rennen
Robin speelt Vaag
Wessel speelt Gesplitst in 2
Linda speelt Dansen is een hobby
In de voorstelling van 20.30 uur zijn de volgende solo’s te zien:
Sterre speelt Sneeuwvlok
Zita speelt Als ik groter ben
Bram speelt De ander wil de ander
Sarah speelt Spiegeltje, spiegeltje aan de wand
Isa speelt Weg
Locatie: Zaantheater, Nicolaasstraat 3, Zaandam
Tijd: 16.00 UITVERKOCHT, 18.30 UITVERKOCHT en 20.30 uur UITVERKOCHT
Reserveren: via het Zaanteater
Dit is een voorstelling uit de reeks Amateurkunst Nu. FluXus en het Zaantheater slaan de handen ineen om amateurkunstenaars de kans te bieden zichzelf te laten zien in deze gekke tijden. In acht voorstellingen geniet je van Zaankanters, die zich door alle omstandigheden niet uit het veld laten slaan, maar hoop putten uit wat hun kunst brengt. Lees meer.
02.07.2021
Tijdens het Open Atelier komen de jongeren van het FluXus Productieteam bij elkaar om lekker te kletsen en tekenen. Kom eens vrijblijvend kijken!
26.03.2021
Tijdens het Open Atelier komen de jongeren van het FluXus Productieteam bij elkaar om lekker te kletsen en tekenen. Kom eens vrijblijvend kijken!
20.03.2021
Een tijdsdocument dat nog niet klaar is. We zitten namelijk nog wel even in het ‘nieuwe normaal’, uit de reeks Amateurkunst NU, te zien in het Zaantheater!
11.06.2021
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert.