Roots aan de Zaan is terug in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool! Dit keer met een concert van MOTYK.
Eind jaren zeventig was Flairck in Nederland dé sensatie met hun virtuoze en combinatie van folk, klassiek, world, jazz en theater. Ze traden destijds op met de volledige zegen van oprichters Erik Visser en Peter Weekers, die beiden wegens praktische gezondheidsredenen helaas niet meer op dit niveau kunnen musiceren. Daarmee wordt de lat wel heel hoog gelegd, maar de nieuwe Flairck maakte dit waar. Echter, er is in 2022 toch een verandering van naam gekomen: Flairck werd MOTYK. En ze spelen nog een laatste maal Flairck-materiaal.
Locatie: Pasveerzaal, FluXus Muziekschool, Westzijde 148, Zaandam
Aanvang: 20.00 uur (inloop vanaf 19.30)
Entree: € 22,00, leden € 15,00
Reserveren: wordt aangeraden, via rootsaandezaan@gmail.com
Roots aan de Zaan organiseert concerten in het brederen folk-roots-singer/songwriter-genre. Bekijk hier de concertagenda van Roots aan de Zaan
08.07.2023
Zaterdag 8 juli organiseert de Fluxus Talentklas een Talentengala in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool. Alle opbrengsten van dit gala worden aan een goed doel gedoneerd
16.07.2023
Deze zondagmiddag laten de ensembles van FluXus zich horen in de Verkadezaal van FluXus op de Westzijde in Zaandam.
23.03.2024
Op zaterdagavond 23 maart speelt Sara Milonovich en haar band Daisycutter bij Roots aan de Zaan. Een band om u tegen te zeggen! Zij spelen een eclectische mix van indie roots-rock met een altcountry rafelrand, een vleug bluegrass, en politiek geladen teksten.
27.04.2023
Na een succesvolle 2022-editie, word het Royal Jazz Festival wordt dit jaar weer georganiseerd bij de Bullekerk in samenwerking met FluXus.