Een aantal keer per maand komen de jongeren van het FluXus Productieteam ‘s avonds bij elkaar om hun creativiteit te delen en lekker te kletsen en tekenen.
Kom eens kennismaken met het team! Het is Open Atelier: dus gewoon binnenlopen. Er zijn geen kosten aan verbonden.
Tijd: 19.30 – 21.00 uur
Locatie: FluXus op Westzijde 168 in Zaandam (Verkadefabriek)
Het volgende Open Atelier is op vrijdag 10 december!
Het FluXus Productieteam bestaat uit getalenteerde creatieve jongeren van 14 t/m 21 jaar die samen met professionals opdrachten vervullen.
Tekenen, schilderen, filmen, fotograferen, het maken van stop-motion-filmpjes en animaties, monteren en zelfs musiceren of acteren zijn vaardigheden die zeer welkom zijn. Het leuke is dat er gewerkt wordt aan opdrachten binnen en buiten FluXus. Dat kunnen filmpjes zijn maar ook decors of muurschilderingen.
03.07.2022
Als ‘toetje’ op amateurkunstmaand Iktoon komt op zondag 3 juli Gluren bij de Buren terug naar Zaanstad!
01.07.2022
Tijdens het Open Atelier komen de jongeren van het FluXus Productieteam bij elkaar om lekker te kletsen en tekenen. Kom eens vrijblijvend kijken!
15.07.2022
Tijdens het Open Atelier komen de jongeren van het FluXus Productieteam bij elkaar om lekker te kletsen en tekenen. Kom eens vrijblijvend kijken!
09.07.2022
Dansleerlingen die les volgen bij Eszter Triz laten zien wat ze hebben geleerd het afgelopen seizoen!