Enthousiaste (amateur)muzikanten opgelet: Wil jij alles leren over de krachtige samenwerking tussen een bassist en drummer in een band? Dan is de Masterclass ‘The sound of a band’ met Glenn Gaddum en Yoran Vroom wat voor jou! Deze twee gerenommeerde muzikanten hebben hun sporen in de muziekwereld ruimschoots verdiend en zijn als veelgevraagde ritmesectie niet meer weg te denken uit de Nederlandse muziekscene. Zij komen op 1 juni naar Podium de Flux.
Tijdens deze unieke Masterclass delen Glenn en Yoran hun jarenlange ervaring en kennis op het gebied van de ritmesectie. Je leert hoe een goede samenwerking tussen de bassist en drummer zorgt voor die onmisbare groove in de muziek. Van tricks en licks tot de perfecte sound, alle aspecten van het spel op drums en basgitaar komen aan bod.
In juni 2023 wordt heel Nederland het podium van amateurkunstenaars met de landelijke campagne ‘iktoon’. In de Zaanstreek wordt ‘iktoon’ geïnitieerd door FluXus, centrum van de kunsten Zaanstad. Onder de noemer ‘iktoon de Zaanstreek’ laat FluXus graag zien hoe creatief en actief amateurkunstenaars in onze streek zijn. Bekijk hier het volledige activiteitenoverzicht van IktoondeZaanstreek 2023.
Locatie: Podium de Flux, Hemkade 48 in Zaandam
Tijd: van 19.00 tot 20.30 uur
Entree: Voorverkoop € 7,50 via de website van de Flux, deurverkoop € 10,00
19.06.2023
Kom meedoen of kijken bij het Open Podium! Voor leerlingen van de muziekschool, amateurmuzikanten van andere docenten en leden van muziekverenigingen in de Zaanstreek. #samenmuziek
23.06.2023
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
30.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand Iktoon in het Agathepark in Krommenie: Boulevaart met cultuur voor iedereen, bandjes, verenigingen en organisaties, schransen, dansen en sjansen en meer! Entree is gratis.
01.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand iktoon in het Gemeentehuis in Zaandam: Archiefmedewerker Aimée Klerk heeft in Zaanstad al vele eerste stenen gespot en gefotografeerd. Voor deze tentoonstelling selecteerde zij 23 stenen met een bijzonder verhaal.