Muziekgroep Enjoy onder leiding van Njola Ritzen en Sax4tet Chamsa bestaande uit Carolien Clijnck, GertJan van Dijk, Hanneke Pekelharing en Robert Vethaak treden op! Ze geven een concertje in het Pinktheater en creëren daar hun eigen bubbel. Kom luisteren en en geniet van de bijzondere sfeer, enjoy!
In juni 2022 wordt heel Nederland het podium van amateurkunstenaars met de landelijke campagne ‘iktoon’. In de Zaanstreek wordt ‘iktoon’ geïnitieerd door FluXus, centrum van de kunsten Zaanstad. Onder de noemer ‘iktoon de Zaanstreek’ laat FluXus graag zien hoe creatief en actief amateurkunstenaars in onze streek zijn.
Locatie: Pinktheater, Boschjesstraat 22 te Koog aan de Zaan
Aanvang: 14.00 uur
Entree: vrij
21.05.2023
Zaanse muzikanten met roots van over de hele wereld spelen samen hun favoriete muziek uit Afghanistan, Irak, Turkije, Ethiopië, de Molukken, Syrië, Cuba, Honduras, IJsland, Noorwegen..!
17.06.2023
De FluXus Musical Academy “Ver-Zaanst” de iconische Broadway musical the WestSideStory! Te zien als locatievoorstelling in het rondom de Verkadefabriek met de mogelijkheid om een bijpassend theaterdiner te reserveren in JP 1886.
07.10.2023
in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool: Laïs, bestaande uit de engelachtige stemmen van Jorunn Bauweraerts en Nathalie Delcroix. Samen creëren ze een betoverende wereld vol magie, mysterie, erotiek, liefde, geweld en drama, vol geheimen en onzichtbaarheden.
27.04.2023
Na een succesvolle 2022-editie, word het Royal Jazz Festival wordt dit jaar weer georganiseerd bij de Bullekerk in samenwerking met FluXus.