Na de expositie ‘Spiegelbeeld’, met als onderwerp gebouwen die zijn verbonden met de Zaanse industriecultuur, nemen we je deze keer mee op een tour langs de parken die de Zaanstreek rijk is. De beeldbrigade fotografen er de afgelopen weken in teams op uit om het Vijfhoekpark, Volkspark, Darwinpark, Veldpark, Jagersveld, Koogerpark, Wilhelminapark, park De Trickel, Noordsterpark, Agathepark en Rosariumpark te verkennen en vast te leggen.
De teams stonden voor dag en dauw op en trotseerden slaapgebrek, regen en kou om de missie te volbrengen, met kale bomen, grauwe luchten, maar ook zon, mist, en roze zonsopkomsten.
Het resultaat van deze missie is t/m 30 april te zien in De Bieb in Krommenie (Heiligeweg 170). Met een selectie van 13 foto’s toont de Zaanse Beeldbrigade daar ‘Parkzicht’.
16.07.2023
Deze zondagmiddag laten de ensembles van FluXus zich horen in de Verkadezaal van FluXus op de Westzijde in Zaandam.
19.06.2023
Kom meedoen of kijken bij het Open Podium! Voor leerlingen van de muziekschool, amateurmuzikanten van andere docenten en leden van muziekverenigingen in de Zaanstreek. #samenmuziek
04.11.2023
Roots aan de Zaan is op 4 november terug in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool! Dit keer met de Britse singer-songwriter Katie Spencer en jong talent Iona Lane.
08.07.2023
Zaterdag 8 juli organiseert de Fluxus Talentklas een Talentengala in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool. Alle opbrengsten van dit gala worden aan een goed doel gedoneerd