Kom deze expositie met foto’s van het Jan Pasveerconcours 2022 bewonderen bij FluXus in de Muziekschool aan Westzijde 148 in Zaandam!
Op zondag 3 april was de finale van het Jan Pasveerconcours 2022 in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool. Een dag daarvoor werden spannende voorrondes gehouden. Zaanse beeldbrigadefotografen Jolanda Goossens en Delilah Gouwswaard waren erbij en maakten een fotoreeks van dit muzikale spektakel, die van 10 september tot eind 2022 te zien is in de muziekschool.
Anna Reinhold won het concours met haar pianospel. Zij kreeg de Jan Pasveerprijs overhandigd, die bestaat uit een plaquette (gemaakt door Enric Adsera Riba) en een cheque van 500 euro van de gemeente Zaanstad bestemd voor haar verdere talentontwikkeling.
(Een deel van) de deelnemers aan het finaleconcert zijn te zien in deze expo.
De expositie wordt op zaterdag 10 september geopend tijdens FluXus Open, en is t/m juni 2023 te bezoeken tijdens de openingstijden van FluXus.
Locatie: Fluxus Muziekschool, Westzijde 148, Zaandam
Toegang: gratis
Deelnemende Fotografen: Jolanda Goossens en Delilah Gouwswaard
Jolanda Goossens – Lucy Boeren treedt op tijdens het Jan Pasveerconcours 2022
23.06.2023
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
07.10.2023
in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool: Laïs, bestaande uit de engelachtige stemmen van Jorunn Bauweraerts en Nathalie Delcroix. Samen creëren ze een betoverende wereld vol magie, mysterie, erotiek, liefde, geweld en drama, vol geheimen en onzichtbaarheden.
16.07.2023
Deze zondagmiddag laten de ensembles van FluXus zich horen in de Verkadezaal van FluXus op de Westzijde in Zaandam.
22.04.2023
Eén van de grootheden van de Ierse folk begon zijn muzikale reis met Sweeney’s Men in de jaren zestig, een band die destijds de traditionele folk eigentijds maakte. Hij treedt op in de Pasveerzaal in Fluxus.