Werk in groepen (van 10 tot 12 personen, ingedeeld op leeftijd en niveau) aan je zang-, dans- en spelskills. Het eindproduct is een videoclip van een bestaand musicalnummer of een bekende popsong. Dus wil jij stralen in een van de FluXus Academy videoclips? Houd dan de agenda en FluXus Facebookpagina in de gaten.
Meer informatie over het project en de auditieprocedure volgt spoedig.
Klik hier om een video te bekijken over de FluXus Academy
07.10.2022
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
08.07.2023
Zaterdag 8 juli organiseert de Fluxus Talentklas een Talentengala in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool. Alle opbrengsten van dit gala worden aan een goed doel gedoneerd
17.12.2022
Een gezellige dag vol (kerst)sfeer en zingen voor mensen mét maar ook zonder koor ervaring: dat is de Carols from Scratch-dag bij FluXus!
10.09.2022
Kom kennis maken met de lessen van Vera van Heusden tijdens FluXus Open!